Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żyjmy zdrowo na sportowo”

W dniu 7 marca 2014 roku w Bibliotece Mieleńskiej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żyjmy zdrowo na sportowo” realizowanego w ramach ferii zimowych w Placówce w Gąskach.

Zgłoszone prace ocenione zostały przez komisję w składzie: Danuta Maciejewska-dyrektor biblioteki, Mariusz Nazar- prezes Klubu Sportowego Fala-Hen Gąski oraz Beata Korczyńska- kierownik Placówki w Gąskach.

Nagrodę główna w kategorii indywidualnej otrzymała Klaudia Pilichowska z Placówki w Gąskach, nagrodę zbiorową za pięknie wykonaną makietę sportową otrzymała świetlica w postaci piłki do kosza wraz z plecakiem. Wszystkie 13 osób biorących udział w konkursie otrzymało wyróżnienie wraz z małymi upominkami.

Nagrodzone prace z makietom sportową boiska wyeksponowano na wystawie pokonkursowej w pomieszczeniu Biblioteki w Mielnie.

Wykonanie prac konkursowych i makiety sportowej przez wychowanków Placówki było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Klubu Sportowego Fala-Hen Gąski oraz pomocy Biblioteki Mieleńskiej. W imieniu swoim i wychowanków bardzo dziękuję za  zaangażowanie  tych instytucji.

Jury składa podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu i opiekunom wykonawców prac oraz pięknej makiety i zaprasza do uczestnictwa w następnych naszych konkursach.

IMG_9766 IMG_9767 IMG_9769 IMG_9770 IMG_9772 IMG_9774 IMG_9775 IMG_9776 IMG_9777 IMG_9778

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>