Miesięczne archiwum: Wrzesień 2017

28 września Światowy Dzień Morza-zajęcia marynistyczne

Dziś Światowy Dzień Morza.
Z tej okazji, aby uczcić to święto w naszej placówce odbędą się zajęcia marynistyczne czyli wykonanie plakatów morskich z wykorzystaniem ryb, rybek, rybeczek z gliny – dzięki wspaniałym zajęciom wakacyjnym zPracownia Ceramiczna Czwarte NIEBO , nauczymy się kilku marynarskich węzłów i oplotów oraz wykonamy stroik marynistyczny, w celu wręczenia go Naszemu Przyjacielowi placówki Panu Piotrowi Laskowskiemu , który jest gospodarzem latarni w Gąskach i oczywiście też naszym radnym.
Bardzo dziękujemy p. Marzena Marta Olszyńska z Pracownia Ceramiczna Czwarte NIEBO za możliwość udostępnienia zdjęcia marynistycznego .
 morze

Wernisaż Wystawy „Kompozycje Jesieni” w Mielnie-16 października 2017r.

Wernisaż Wystawy „Kompozycje Jesieni’ w Mielnie

Dnia 16 października (poniedziałek ) o godz. 13:00 odbędzie się wernisaż wystawy „Kompozycje jesieni” w Mielnie organizowany w ramach zakończenia warsztatów artystyczno -plastycznych realizowanych w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego w Gąskach.
Termin wystawy: 16 października godz. 13.00
Miejsce: Biblioteka Publiczna Gminy Mielno
Opis :
W Bibliotece Publicznej Gminy Mielno odbędzie się wystawa której przewodnim motywem będą jesienne kompozycje.
Podczas wernisażu, dnia 16 października zobaczyć będzie można stroiki dekoracyjne, będące elementami wystawy, zawierające „dary jesieni” a także aranżację jesienne w innym stylu wykonane przez wychowanków oraz rodziców w świetlicy Promyk w Gąskach.
Ekspozycja dostępna będzie dla wszystkich zainteresowanych do 31 października 2017.

DSCN3352