Miesięczne archiwum: Marzec 2014

Klub Malucha i Rodzica „Promyczek”

UWAGA! UWAGA!  UWAGA!

 Będzie Klub Malucha i Rodzica „Promyczek”

w Placówce w Gąskach

Już w tym miesiącu w naszej Placówce

ruszają bezpłatne zajęcia dla maluchów!

 Wszystkich zainteresowanych, którzy pragną rozwijać siebie i wzbogacić świat swojego dziecka zapraszamy  serdecznie wraz z dziećmi w wieku od 2 do 5 lat na zajęcia do Klubu Malucha i Rodzica „Promyczek”, które odbywać się będą w wtorki, środy i piątki  w godzinach od  10:00 do 13:00.

Dzieci zostaną otoczone profesjonalną i rzetelną opieką, która zadba o to by czas spędzony w Klubie Malucha i Rodzica był nie tylko zabawą, ale, co najważniejsze, edukacją poprzez zabawę.

Celem przewodnim Klubu Malucha i Rodzica  będzie adaptacja dzieci do życia w środowisku przedszkolnym.

To świetna zabawa połączona z edukacją.

Zajęcia organizowane będą w blokach tematycznych.

 Pierwsze spotkanie organizacyjne, połączone z warsztatami, odbędzie się  przed Świętami Wielkanocnymi.

Wszystkich rodziców zainteresowanych Klubem zapraszamy do osobistego kontaktu z kierownikiem Placówki w Gąskach oraz odbiór karty zgłoszeniowej dla dziecka.

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żyjmy zdrowo na sportowo”

W dniu 7 marca 2014 roku w Bibliotece Mieleńskiej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żyjmy zdrowo na sportowo” realizowanego w ramach ferii zimowych w Placówce w Gąskach.

Zgłoszone prace ocenione zostały przez komisję w składzie: Danuta Maciejewska-dyrektor biblioteki, Mariusz Nazar- prezes Klubu Sportowego Fala-Hen Gąski oraz Beata Korczyńska- kierownik Placówki w Gąskach.

Nagrodę główna w kategorii indywidualnej otrzymała Klaudia Pilichowska z Placówki w Gąskach, nagrodę zbiorową za pięknie wykonaną makietę sportową otrzymała świetlica w postaci piłki do kosza wraz z plecakiem. Wszystkie 13 osób biorących udział w konkursie otrzymało wyróżnienie wraz z małymi upominkami.

Nagrodzone prace z makietom sportową boiska wyeksponowano na wystawie pokonkursowej w pomieszczeniu Biblioteki w Mielnie.

Wykonanie prac konkursowych i makiety sportowej przez wychowanków Placówki było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Klubu Sportowego Fala-Hen Gąski oraz pomocy Biblioteki Mieleńskiej. W imieniu swoim i wychowanków bardzo dziękuję za  zaangażowanie  tych instytucji.

Jury składa podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu i opiekunom wykonawców prac oraz pięknej makiety i zaprasza do uczestnictwa w następnych naszych konkursach.

IMG_9766 IMG_9767 IMG_9769 IMG_9770 IMG_9772 IMG_9774 IMG_9775 IMG_9776 IMG_9777 IMG_9778